AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > 0-9 > 3 Vellezerit

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
3 Vellezerit > Zemren po ma therr05/06/20083.19 MB838 herë4322 herë6
3 Vellezerit > Sy me sy05/06/20083.35 MB424 herë1182 herë0
3 Vellezerit > U largove07/12/20073.55 MB354 herë1449 herë1
3 Vellezerit > Se kam prit07/12/20074.11 MB555 herë894 herë1
3 Vellezerit > Ne gurbet07/12/20073.60 MB435 herë1388 herë3
3 Vellezerit > Ne 12 Ora07/12/20073.24 MB290 herë652 herë1
3 Vellezerit > Maturant07/12/20074.83 MB267 herë776 herë6
3 Vellezerit > Blerta moj07/12/20073.09 MB350 herë814 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!