AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > Z > Zyber Avdiu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Zyber Avdiu > Inshalla, inshalla12/07/20133.63 MB198 herë54 herë0
Zyber Avdiu > Ngjitet kana12/07/20133.69 MB147 herë24 herë0
Zyber Avdiu > Zemra kërkon zemrën12/07/20134.57 MB271 herë40 herë0
Zyber Avdiu > Digje kalle12/07/20133.54 MB274 herë49 herë0
Zyber Avdiu > Kaqurrele12/07/20133.41 MB248 herë52 herë0
Zyber Avdiu > Shamija e kuqe12/07/20134.20 MB214 herë49 herë0
Zyber Avdiu > Zoti e ka shkru12/07/20133.32 MB232 herë47 herë0
Zyber Avdiu > Potpuri këngësh popullore12/07/20134.91 MB329 herë51 herë0
Zyber Avdiu > Tallava 201230/07/20125.90 MB263 herë79 herë0
Zyber Avdiu > Dj Doni - Une e mar shkupjanen - Remix11/12/20073.96 MB721 herë2678 herë5
Zyber Avdiu > Po lun valle kjo rini07/12/20075.45 MB628 herë4234 herë30
Zyber Avdiu > Pare pare07/12/20075.59 MB541 herë2427 herë11
Zyber Avdiu > Ndasmen tende07/12/20076.30 MB603 herë3064 herë19
Zyber Avdiu > Ndaq me tmir ndaq me tkeq07/12/20074.17 MB390 herë2001 herë1
Zyber Avdiu > Lujma belin me qyqek07/12/20074.70 MB547 herë2101 herë2
Zyber Avdiu > Lozonjare07/12/20074.76 MB397 herë1242 herë12
Zyber Avdiu > Dade moj Dadush07/12/20074.64 MB631 herë1912 herë3
Zyber Avdiu > A po vjen me mu07/12/20075.33 MB664 herë2097 herë10

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!