AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > X > Xhafer Ahmetaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Xhafer Ahmetaj > Këngë për Besim Ndrecën13/02/20137.70 MB128 herë43 herë0
Xhafer Ahmetaj > Telefonin n`dor e morra 200719/11/20073.53 MB379 herë2748 herë10
Xhafer Ahmetaj > Sile, sille ate mindil 200719/11/20073.08 MB297 herë1630 herë2
Xhafer Ahmetaj > Ruste Kabashi 200719/11/20075.96 MB326 herë1989 herë18
Xhafer Ahmetaj > Nkapixhik dola me te pa 200719/11/20073.50 MB316 herë1063 herë3
Xhafer Ahmetaj > Mdaq me mvra moj, daq mem mbyte 200719/11/20072.32 MB249 herë1263 herë1
Xhafer Ahmetaj > Nana marton djalin 200719/11/20073.69 MB257 herë1100 herë1
Xhafer Ahmetaj > Kush po luan me mu ne valle 200719/11/20072.99 MB194 herë969 herë2
Xhafer Ahmetaj > Ku e begenise 200719/11/20071.94 MB396 herë913 herë3
Xhafer Ahmetaj > Hajde rrokni vallen 200719/11/20073.90 MB355 herë934 herë0
Xhafer Ahmetaj > Dola me u shetit nga Peja19/11/20073.30 MB364 herë1217 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!