AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Sabi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Sabi > Tradhtare 200719/11/20073.75 MB86 herë672 herë1
Sabi > Ne martesen tende 200719/11/20075.67 MB97 herë1064 herë2
Sabi > Ndahet zemra ne dy pjese 200719/11/20073.49 MB57 herë486 herë2
Sabi > Moj katile 200719/11/20073.50 MB70 herë623 herë2
Sabi > Me shkuan te gjitha 200719/11/20072.96 MB48 herë489 herë6
Sabi > Maturant 200719/11/20074.73 MB40 herë359 herë0
Sabi > Lozonjare 200719/11/20072.86 MB43 herë239 herë1
Sabi > Lamtumire 200719/11/20073.44 MB35 herë445 herë1
Sabi > Dy pika lot 200719/11/20073.75 MB56 herë722 herë3
Sabi > Dy gota te plota 200719/11/20076.44 MB81 herë360 herë1
Sabi > Ah moj jete19/11/20075.46 MB80 herë470 herë2
Sabi > A ka faj zemra 200719/11/20073.29 MB107 herë609 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!