AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > LiLi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
LiLi > Vetem me genjen 200719/11/20072.97 MB89 herë560 herë0
LiLi > Veq me u reklamu 200719/11/20073.43 MB42 herë341 herë3
LiLi > Puthja e fundit 200719/11/20073.67 MB52 herë576 herë3
LiLi > Nisem rruges 200719/11/20073.12 MB59 herë329 herë0
LiLi > Luni pa pushim 200719/11/20074.17 MB45 herë280 herë0
LiLi > Lamtumire oj nene 200719/11/20073.59 MB54 herë639 herë2
LiLi > Eja ti 200719/11/20073.40 MB38 herë298 herë2
LiLi > Dashuri e vjeter 200719/11/20073.29 MB62 herë401 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!