AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > H > Hysen Trubareva

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Hysen Trubareva > Tallava 200719/11/20075.25 MB366 herë1275 herë11
Hysen Trubareva > Takimin e fundit 200719/11/20076.03 MB623 herë1091 herë2
Hysen Trubareva > Spari her jemi nda 200719/11/20075.06 MB329 herë1238 herë3
Hysen Trubareva > Shume fjale per ty 200719/11/20074.58 MB231 herë759 herë0
Hysen Trubareva > Lumturie te dua 200719/11/20075.34 MB478 herë652 herë0
Hysen Trubareva > Lej, lej 200719/11/20074.53 MB216 herë626 herë4
Hysen Trubareva > Eshte fakt se t`kam dasht 200719/11/20074.52 MB182 herë666 herë1
Hysen Trubareva > Dallavere shume po bon 200719/11/20074.40 MB142 herë743 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!