AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Edona Llalloshi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Edona Llalloshi > Ti kam falë24/06/20133.91 MB484 herë125 herë0
Edona Llalloshi > Le të folin02/02/20133.61 MB649 herë203 herë0
Edona Llalloshi > Humbi dashuria01/02/20132.63 MB418 herë116 herë0
Edona Llalloshi > Hape zemrën05/08/20125.10 MB566 herë386 herë0
Edona Llalloshi > Këngë dasmash 201231/07/20126.23 MB651 herë241 herë0
Edona Llalloshi > Fati dhe vuajtja10/02/20113.16 MB1606 herë1762 herë3
Edona Llalloshi > Dilema18/06/20103.18 MB1243 herë994 herë4
Edona Llalloshi > E vërtetë18/06/20103.11 MB903 herë556 herë1
Edona Llalloshi > Fati dhe vuajtja18/06/20103.18 MB821 herë754 herë1
Edona Llalloshi > Gjenerata18/06/20103.49 MB756 herë400 herë0
Edona Llalloshi > Hape zemrën18/06/20103.54 MB868 herë567 herë0
Edona Llalloshi > Spontanisht18/06/20103.35 MB740 herë387 herë0
Edona Llalloshi > Unë e di18/06/20103.45 MB747 herë346 herë0
Edona Llalloshi > Romanca12/06/20103.45 MB1207 herë1421 herë1
Edona Llalloshi > Tate du fustan - Live07/07/20081.05 MB919 herë3368 herë14
Edona Llalloshi > O syn i zi - Live07/07/20081.52 MB883 herë2396 herë2
Edona Llalloshi > Moj shamia e kuqe - Live07/07/20081.47 MB888 herë2631 herë9
Edona Llalloshi > Moj dukane - Live07/07/20081.33 MB786 herë1757 herë3
Edona Llalloshi > Midis Ballit - Live07/07/20082.90 MB672 herë1597 herë5
Edona Llalloshi > Kush po hyn me mu ne valle - Live07/07/20081.51 MB884 herë2379 herë4
Edona Llalloshi > Kenge gurbeti - Live07/07/20082.52 MB823 herë2322 herë9
Edona Llalloshi > Ke ura e Shijakut - Live07/07/20081.08 MB611 herë1357 herë2
Edona Llalloshi > Hyn ne valle - Live07/07/20081.75 MB697 herë1651 herë3
Edona Llalloshi > Hajde me shuplak - Live07/07/2008469.81 KB766 herë1697 herë0
Edona Llalloshi > Do mem plas kjo zemer - Live07/07/20081.75 MB789 herë2115 herë2
Edona Llalloshi > Cka ka zemra - Live07/07/20082.13 MB756 herë2376 herë10
Edona Llalloshi > Aman aman Gjermani - Live07/07/20081.80 MB658 herë1918 herë3
Edona Llalloshi > Aiden e majna ne molla - Live07/07/20081.63 MB676 herë1452 herë4
Edona Llalloshi > Mbetem keq 200721/07/20073.62 MB644 herë3426 herë16
Edona Llalloshi > Mos luaj me zjarr 200721/07/20073.05 MB636 herë2202 herë11
Edona Llalloshi > Perfundoj 200721/07/20074.05 MB671 herë2675 herë8
Edona Llalloshi > Te kam dashur (Me Milotin) 200721/07/20072.55 MB703 herë4755 herë25
Edona Llalloshi > Vetem nje puthje 200721/07/20073.19 MB586 herë1835 herë6
Edona Llalloshi > Prita shume 200721/07/20072.98 MB612 herë1779 herë4
Edona Llalloshi > Nese rri me ty 200721/07/20073.33 MB611 herë1227 herë0
Edona Llalloshi > Fjalet me kuptim 200721/07/20073.00 MB574 herë1190 herë5
Edona Llalloshi > Dite per dite 200721/07/20073.66 MB908 herë7760 herë50
Edona Llalloshi > Le të më djeg31/01/20073.38 MB609 herë3708 herë5
Edona Llalloshi > Endrra e vashes fjetur20/12/20063.30 MB564 herë2564 herë1
Edona Llalloshi > Te kalaja20/12/20063.54 MB608 herë1153 herë0
Edona Llalloshi > Simpatia20/12/20063.35 MB892 herë3494 herë14
Edona Llalloshi > Sa te del pranvera20/12/20063.19 MB597 herë1101 herë1
Edona Llalloshi > S`dua hiq20/12/20063.56 MB687 herë2055 herë3
Edona Llalloshi > Lemza20/12/20063.01 MB630 herë1257 herë4
Edona Llalloshi > Kthemi endrrat20/12/20064.24 MB611 herë1287 herë0
Edona Llalloshi > Ika nga ti20/12/20063.13 MB568 herë1181 herë1
Edona Llalloshi > E kam emrin Kosovar20/12/20063.30 MB959 herë3183 herë12
Edona Llalloshi > Dua syrin me ta puthë20/12/20064.00 MB707 herë1802 herë3
Edona Llalloshi > Djali i Kosovës20/12/20062.77 MB960 herë2788 herë1
Edona Llalloshi > Dhimbja ime mban emrin tënd20/12/20063.53 MB656 herë1926 herë3
Edona Llalloshi > Borxhi i dashurisë20/12/20064.11 MB1122 herë3610 herë5
Edona Llalloshi > Pikë në zemër06/07/20063.94 MB895 herë5758 herë20

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!