AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Brezi i Ri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Brezi i Ri > I pa fajshëm08/06/20104.81 MB212 herë91 herë0
Brezi i Ri > Apo doni08/06/20103.35 MB118 herë57 herë0
Brezi i Ri > Une feat CyaNide 200719/11/20075.89 MB87 herë550 herë0
Brezi i Ri > Vendin e pare 200719/11/20077.30 MB58 herë297 herë0
Brezi i Ri > Syte mshel 200719/11/20073.46 MB57 herë198 herë1
Brezi i Ri > Sevdali 200719/11/20075.32 MB51 herë212 herë0
Brezi i Ri > Rri larg meje 200719/11/20077.18 MB61 herë244 herë1
Brezi i Ri > Pasoje teknej 200719/11/20074.05 MB31 herë168 herë0
Brezi i Ri > N`gjakove 200719/11/20071.89 MB48 herë307 herë2
Brezi i Ri > Me maska n`fytyr 200719/11/20073.14 MB47 herë147 herë0
Brezi i Ri > Lesho rrugen 200719/11/20073.07 MB44 herë156 herë0
Brezi i Ri > Kosove 200719/11/20073.12 MB64 herë285 herë0
Brezi i Ri > Knej Pari 200719/11/20073.19 MB33 herë117 herë0
Brezi i Ri > K-Fjillu Dost 200719/11/20071.86 MB36 herë127 herë2
Brezi i Ri > Jo, jo 200719/11/20074.04 MB51 herë162 herë1
Brezi i Ri > Intro19/11/20072.24 MB29 herë96 herë0
Brezi i Ri > I vertet 200719/11/20075.30 MB35 herë109 herë0
Brezi i Ri > Besa Bese 200719/11/20073.62 MB93 herë254 herë0
Brezi i Ri > Bari une ngrej19/11/20073.12 MB65 herë128 herë1
Brezi i Ri > Qoni durt nalt feat Alboholics 200719/11/20072.96 MB53 herë202 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!