AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vellezerit Susuri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vellezerit Susuri > Këngë për dëshmorin Feriz Susuri13/03/20136.56 MB62 herë33 herë0
Vellezerit Susuri > Ty të du31/07/20122.33 MB119 herë40 herë0
Vellezerit Susuri > Të dua ty bre vajzo31/07/20123.86 MB88 herë30 herë0
Vellezerit Susuri > Si llokum31/07/20123.07 MB103 herë27 herë0
Vellezerit Susuri > Po lujn valle qika tmira31/07/20123.15 MB69 herë23 herë0
Vellezerit Susuri > Paskan dal qikat në rreth31/07/20123.38 MB54 herë25 herë0
Vellezerit Susuri > Ngoni shokë ju more vllazni31/07/20124.96 MB65 herë17 herë0
Vellezerit Susuri > Me hisharet31/07/20122.66 MB49 herë22 herë0
Vellezerit Susuri > Krejt po sillet31/07/20123.19 MB52 herë27 herë0
Vellezerit Susuri > Hajde hyn në valle31/07/20121.85 MB63 herë20 herë0
Vellezerit Susuri > Gocë e vogë gjithë lezet31/07/20122.49 MB33 herë13 herë0
Vellezerit Susuri > Emine, Emine31/07/20122.87 MB88 herë20 herë0
Vellezerit Susuri > Edhe ku po këndojm31/07/20123.10 MB36 herë10 herë0
Vellezerit Susuri > E madhe është bota31/07/20123.56 MB42 herë13 herë0
Vellezerit Susuri > Dil në penxhere31/07/20123.20 MB37 herë15 herë0
Vellezerit Susuri > Aman aman of of31/07/20122.17 MB55 herë19 herë0
Vellezerit Susuri > Shpirt o Zemër27/06/20113.74 MB371 herë306 herë0
Vellezerit Susuri > Moj katile30/10/20075.12 MB354 herë2712 herë25
Vellezerit Susuri > Maturant30/10/20074.07 MB416 herë5058 herë51
Vellezerit Susuri > Lume lum shoqeria30/10/20073.87 MB168 herë1167 herë6
Vellezerit Susuri > Kur ta kujtojsh Prizrenin30/10/20072.78 MB237 herë3068 herë32
Vellezerit Susuri > Humbi gezimi30/10/20073.07 MB171 herë2145 herë9
Vellezerit Susuri > Ben me dore, ben me sy30/10/20077.75 MB302 herë995 herë6
Vellezerit Susuri > A mendon ndonjehere per mua30/10/20074.16 MB267 herë2070 herë16
Vellezerit Susuri > Dashnore zemrën ma more20/01/20075.04 MB233 herë1622 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!