AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Arsim Alushi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Arsim Alushi > Ty te dua ne kete jete30/10/20076.59 MB164 herë616 herë2
Arsim Alushi > Smun te duroj30/10/20074.84 MB98 herë295 herë1
Arsim Alushi > Nusja30/10/20074.45 MB108 herë323 herë0
Arsim Alushi > Mos u ndal30/10/20074.16 MB85 herë236 herë0
Arsim Alushi > Moj e bukura30/10/20074.42 MB134 herë272 herë2
Arsim Alushi > Maturant30/10/20074.82 MB73 herë245 herë2
Arsim Alushi > Gyrbeti30/10/20073.99 MB132 herë363 herë0
Arsim Alushi > Besarta30/10/20075.07 MB334 herë246 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!