AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nertila Vreto

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nertila Vreto > Reze hene 200726/10/20074.23 MB314 herë1117 herë2
Nertila Vreto > Pas zerit kokoshit 200726/10/20072.82 MB152 herë460 herë1
Nertila Vreto > O moj xhane 200726/10/20073.96 MB173 herë573 herë2
Nertila Vreto > Nenmadhja 200726/10/20072.70 MB130 herë402 herë4
Nertila Vreto > Kollaz 200726/10/20074.73 MB170 herë447 herë0
Nertila Vreto > Kollazh 2 200726/10/20073.20 MB168 herë417 herë0
Nertila Vreto > Bjeri hajdes 200726/10/20073.51 MB143 herë445 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!