AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > Tornados

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Tornados > Outro 200726/10/20071.21 MB33 herë181 herë0
Tornados > Vullkano 200726/10/20073.35 MB54 herë328 herë1
Tornados > Veq perpara 200726/10/20073.99 MB47 herë274 herë2
Tornados > Jeto 2007 feat Presion26/10/20073.14 MB49 herë248 herë3
Tornados > Na gjithka 200726/10/20073.13 MB30 herë150 herë1
Tornados > Nje per krejt 2007 feat Braves Hill, Briskilla dhe Slita26/10/20074.42 MB29 herë239 herë0
Tornados > Nalt 2007 feat Sacrifice dhe Tribun26/10/20075.27 MB63 herë218 herë2
Tornados > Terri 200726/10/20072.16 MB65 herë155 herë0
Tornados > Me Kapuq 2007 feat AlboHolics (Diss Baba-Records)26/10/20073.90 MB31 herë310 herë9
Tornados > Kyqy 2007 feat F-Tim dhe Buja26/10/20073.40 MB29 herë240 herë2
Tornados > Boten rrotullon 200726/10/20072.14 MB71 herë249 herë0
Tornados > Boom - Boom 200726/10/20073.43 MB38 herë279 herë2
Tornados > Fitore e garantume 2007 feat VEB, Dredha, Slita dhe Orssy26/10/20075.92 MB32 herë194 herë0
Tornados > Blody 200726/10/20073.10 MB36 herë110 herë0
Tornados > Real 200726/10/20072.34 MB42 herë95 herë0
Tornados > Boni zhurm26/10/20073.40 MB44 herë143 herë0
Tornados > Explodojm feat F-Tim dhe Triolla26/10/20073.76 MB46 herë127 herë1
Tornados > 1 Drejtimi26/10/20073.49 MB47 herë103 herë0
Tornados > Ju permledhum feat VZ 200726/10/20073.29 MB30 herë139 herë0
Tornados > Hapni Gojat 200726/10/20073.90 MB33 herë132 herë0
Tornados > Ktu u rita 200726/10/20071.93 MB77 herë146 herë3
Tornados > Po shko 200726/10/20073.24 MB47 herë118 herë1
Tornados > 1 Dit 200726/10/20072.08 MB59 herë170 herë0
Tornados > Intro 200726/10/20075.73 MB30 herë99 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!