AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Asgje Sikur Dielli

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Asgje Sikur Dielli > Ti dhe une 200726/10/20073.20 MB257 herë893 herë2
Asgje Sikur Dielli > Prone 200726/10/20073.43 MB116 herë328 herë0
Asgje Sikur Dielli > Ne kendej 200726/10/20072.79 MB99 herë320 herë0
Asgje Sikur Dielli > Mendoja cdo gje merr fund pa ty 200726/10/20073.24 MB300 herë1468 herë1
Asgje Sikur Dielli > Dikush 200726/10/20074.20 MB115 herë324 herë0
Asgje Sikur Dielli > Bankin 200726/10/20073.72 MB81 herë258 herë0
Asgje Sikur Dielli > Amulli 2 Rruge 200726/10/20074.10 MB92 herë298 herë0
Asgje Sikur Dielli > Kur e di se nuk din 200726/10/20073.23 MB132 herë474 herë0
Asgje Sikur Dielli > Bunker18/06/20073.75 MB73 herë260 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!