AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > Z > Zeqa

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Zeqa > Une jetim kam mbet 200726/10/20073.75 MB282 herë1699 herë12
Zeqa > Te paska rit moj nena jote 200726/10/20073.57 MB150 herë757 herë0
Zeqa > Si lulja ne pranver 200726/10/20072.02 MB115 herë546 herë1
Zeqa > Sa gezim 200726/10/20072.75 MB91 herë481 herë0
Zeqa > Qeterkujt nuse i ke shku 200726/10/20074.36 MB107 herë858 herë5
Zeqa > Mos me qen i lumtur kur 200726/10/20073.75 MB84 herë576 herë0
Zeqa > Mka rit baba, mka rit nana 200726/10/20074.44 MB126 herë634 herë1
Zeqa > Mashalla me sevda 200726/10/20073.98 MB96 herë471 herë0
Zeqa > Kush te mashtroj 200726/10/20072.86 MB118 herë653 herë1
Zeqa > Gjermanija 200726/10/20074.02 MB149 herë1060 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!