AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Agron Tefa

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Agron Tefa > Pse shume te deshta 200726/10/20073.15 MB234 herë910 herë3
Agron Tefa > Pse me mu gjithkush po luan 200726/10/20072.70 MB144 herë330 herë2
Agron Tefa > Pot boj be 200726/10/20073.14 MB126 herë298 herë1
Agron Tefa > Ni vajze qe deshta 200726/10/20073.93 MB160 herë497 herë2
Agron Tefa > Jeten ma shkatron 200726/10/20073.54 MB115 herë330 herë0
Agron Tefa > Ishte shkru 200726/10/20072.93 MB142 herë403 herë3
Agron Tefa > Fukaran 200726/10/20073.21 MB165 herë300 herë1
Agron Tefa > Fjalen qe mke dhane 200726/10/20073.03 MB109 herë283 herë2
Agron Tefa > Deri kur 200726/10/20072.92 MB115 herë303 herë0
Agron Tefa > Bab e nane 200726/10/20072.61 MB164 herë472 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!