AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > P > Premtim Mehmeti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Premtim Mehmeti > Prap të dua18/07/20103.11 MB317 herë104 herë0
Premtim Mehmeti > Pranoje18/07/20103.06 MB165 herë63 herë0
Premtim Mehmeti > Zeshkanja e bjondina 200726/10/20073.13 MB165 herë811 herë2
Premtim Mehmeti > Shpirt e zemer 200726/10/20072.52 MB116 herë483 herë5
Premtim Mehmeti > Prap u takuam 200726/10/20073.09 MB106 herë417 herë2
Premtim Mehmeti > Moj dashni e paharruar 200726/10/20072.89 MB116 herë443 herë3
Premtim Mehmeti > Mdon a sme don 200726/10/20073.02 MB100 herë293 herë0
Premtim Mehmeti > Jasha oj rini 200726/10/20073.40 MB96 herë287 herë1
Premtim Mehmeti > Dasma jone 200726/10/20073.57 MB113 herë285 herë0
Premtim Mehmeti > Boll te prita 200726/10/20072.81 MB85 herë332 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!