AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adnan Isaku

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adnan Isaku > Ti me mue 200726/10/20073.20 MB270 herë1372 herë7
Adnan Isaku > Tallava 200726/10/20076.47 MB235 herë1992 herë1
Adnan Isaku > Sonte kengen po e knoj 200726/10/20074.16 MB160 herë767 herë0
Adnan Isaku > Pom thote zemra 200726/10/20073.40 MB157 herë910 herë8
Adnan Isaku > Oj zemer 200726/10/20073.02 MB148 herë709 herë1
Adnan Isaku > Moj e mira ne mahalle 200726/10/20073.45 MB160 herë555 herë0
Adnan Isaku > Leze, leze 200726/10/20074.44 MB163 herë578 herë1
Adnan Isaku > Ku i kam shoket e mi 200726/10/20073.59 MB174 herë876 herë5
Adnan Isaku > Jalla ne carshi 200726/10/20074.24 MB140 herë435 herë0
Adnan Isaku > Afrohu 200726/10/20073.77 MB139 herë583 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!