AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Viola

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Viola > Po të pres12/07/20133.23 MB90 herë32 herë0
Viola > Ti je qyqan12/07/20133.01 MB72 herë21 herë0
Viola > Të dua dhe pik12/07/20133.04 MB59 herë33 herë0
Viola > Sikur të kisha pran12/07/20133.37 MB65 herë22 herë0
Viola > Nanës12/07/20134.52 MB66 herë35 herë0
Viola > Ani ani loqka jem12/07/20133.18 MB99 herë41 herë0
Viola > S`ta fali12/07/20133.51 MB80 herë24 herë0
Viola > Loqk shpirt e zemër12/07/20132.80 MB133 herë49 herë0
Viola > Ti je qyqan05/07/20137.38 MB42 herë18 herë0
Viola > Dikur ishim bashkë02/04/20134.33 MB90 herë37 herë0
Viola > Lësho lidhjen20/03/20134.68 MB63 herë30 herë0
Viola > Luj luj e mos vuj31/01/20133.25 MB109 herë55 herë0
Viola > Me mindil vallja hidhet30/01/20135.24 MB90 herë53 herë0
Viola > Mua ki me majt mend31/07/20125.31 MB151 herë94 herë0
Viola > Luj, luj e mos vuj31/07/20124.84 MB109 herë80 herë0
Viola > Vet fajin e kam31/07/20125.48 MB77 herë57 herë0
Viola > Dashuria nuk është interes31/07/20125.95 MB151 herë95 herë0
Viola > Jeta qenka shumë e mirë31/07/20124.85 MB95 herë57 herë0
Viola > Kalle, kalle i zoti i shpisë31/07/20125.30 MB123 herë110 herë0
Viola > S`ke çka thua31/07/20124.63 MB76 herë58 herë0
Viola > Lëshoje lidhjen31/07/20124.89 MB70 herë75 herë0
Viola > Dikur ishim bashkë31/07/20124.56 MB73 herë56 herë0
Viola > Dashuria nuk ka kusht06/02/20113.27 MB543 herë333 herë0
Viola > Vuajtjet e dynjas13/07/20103.32 MB477 herë331 herë0
Viola > Unë jetim dy herë mbeta13/07/20103.36 MB442 herë269 herë1
Viola > Qikat e diasporës13/07/20102.61 MB444 herë312 herë0
Viola > Për ty po vuaj13/07/20104.09 MB363 herë266 herë0
Viola > Knoma këngën13/07/20104.28 MB447 herë311 herë0
Viola > Kam gabuar13/07/20103.84 MB393 herë208 herë1
Viola > Hanko halla13/07/20103.06 MB363 herë214 herë0
Viola > Ah moj nan13/07/20104.10 MB453 herë422 herë2
Viola > Zemra jem06/09/20073.57 MB452 herë6284 herë36
Viola > Une te dua06/09/20073.15 MB378 herë3967 herë26
Viola > S`te dua06/09/20074.38 MB384 herë4156 herë22
Viola > Kuptoje06/09/20072.96 MB428 herë5068 herë18
Viola > Jeten e ke avantur06/09/20074.39 MB397 herë3450 herë14
Viola > Ike per te me lenduar06/09/20073.03 MB371 herë2850 herë8
Viola > I harrove fjalet06/09/20072.94 MB340 herë2904 herë8
Viola > Do t`vie dita06/09/20072.86 MB354 herë3171 herë7
Viola > Une ty, ti mua20/01/20072.97 MB443 herë987 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!