AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rezarta Shkurta

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rezarta Shkurta > Vedat Ademi - Dua të iki larg11/04/20113.47 MB348 herë382 herë0
Rezarta Shkurta > Newporn - Ski-shmek27/01/20113.26 MB516 herë304 herë1
Rezarta Shkurta > Matura29/03/20084.36 MB562 herë13157 herë141
Rezarta Shkurta > Jo natën30/10/20076.74 MB233 herë2073 herë13
Rezarta Shkurta > Te djellave06/09/20073.04 MB352 herë2425 herë12
Rezarta Shkurta > Loje06/09/20073.53 MB172 herë1060 herë5
Rezarta Shkurta > Je vetem ti06/09/20073.02 MB170 herë1302 herë8
Rezarta Shkurta > Jam zjarr06/09/20073.34 MB195 herë984 herë2
Rezarta Shkurta > DJ06/09/20074.44 MB383 herë3034 herë25
Rezarta Shkurta > Cika loka06/09/20072.95 MB190 herë982 herë6
Rezarta Shkurta > Afer larg06/09/20073.15 MB158 herë1004 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!