AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Resmije Zeqiri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Resmije Zeqiri > Saj zezo o sy laro06/09/20072.47 MB329 herë1142 herë1
Resmije Zeqiri > Rrushi i Tetoves06/09/20073.50 MB302 herë1006 herë2
Resmije Zeqiri > Qou Emine06/09/20074.41 MB187 herë650 herë0
Resmije Zeqiri > Puc ne Zvicer06/09/20072.93 MB183 herë632 herë2
Resmije Zeqiri > Moj Xhemile06/09/20074.13 MB168 herë673 herë3
Resmije Zeqiri > Me kenge e me tupana06/09/20073.09 MB149 herë555 herë0
Resmije Zeqiri > Kuku nane bjen tupani06/09/20074.66 MB149 herë597 herë0
Resmije Zeqiri > Knon bilbili06/09/20072.96 MB163 herë533 herë1
Resmije Zeqiri > Jalla moj Mihone06/09/20076.28 MB126 herë571 herë1
Resmije Zeqiri > Hasan Aga06/09/20074.75 MB194 herë836 herë1
Resmije Zeqiri > Hajde rokni vallen06/09/20073.16 MB120 herë390 herë0
Resmije Zeqiri > Hajde lule ti te na06/09/20072.37 MB126 herë369 herë0
Resmije Zeqiri > Fluturoj dallendyshja06/09/20077.35 MB132 herë452 herë0
Resmije Zeqiri > Darsem te madhe na po bajm06/09/20077.34 MB175 herë644 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!