AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Remzi Jakupi - Remi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Remzi Jakupi - Remi > 5 mandolina24/06/20137.15 MB91 herë29 herë0
Remzi Jakupi - Remi > Një milion herë24/06/20138.93 MB150 herë56 herë0
Remzi Jakupi - Remi > Vallja gurbetqare24/06/20138.25 MB121 herë29 herë0
Remzi Jakupi - Remi > Mere zemrën18/04/20104.03 MB327 herë171 herë0
Remzi Jakupi - Remi > Shamija kuq e zi06/09/20074.29 MB245 herë882 herë0
Remzi Jakupi - Remi > Pyte baben06/09/20071.27 MB180 herë494 herë1
Remzi Jakupi - Remi > Po vijn krushqit06/09/20073.26 MB170 herë572 herë1
Remzi Jakupi - Remi > Me ka zen dashnija06/09/20071.55 MB215 herë668 herë3
Remzi Jakupi - Remi > Ma ki syrin si filgjan06/09/20074.09 MB215 herë626 herë1
Remzi Jakupi - Remi > Lujma, lujma belin06/09/20073.80 MB143 herë476 herë2
Remzi Jakupi - Remi > Luje moj shqiptare06/09/20073.68 MB147 herë551 herë0
Remzi Jakupi - Remi > Kush te ka hidhru06/09/20072.57 MB134 herë325 herë0
Remzi Jakupi - Remi > Hajde hyn ne vale06/09/20072.93 MB160 herë387 herë1
Remzi Jakupi - Remi > Eli, eli06/09/20073.11 MB152 herë501 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!