AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > P > Papushi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Papushi > Vesa06/09/20074.24 MB80 herë183 herë0
Papushi > Te kerkoj06/09/20073.65 MB71 herë164 herë1
Papushi > Sy Spanjolla06/09/20074.31 MB75 herë183 herë1
Papushi > Pse te dua06/09/20072.95 MB65 herë139 herë1
Papushi > Pse me ty06/09/20073.34 MB43 herë90 herë1
Papushi > Mos beso06/09/20073.50 MB33 herë86 herë0
Papushi > Moj gjarperushe06/09/20073.54 MB57 herë77 herë0
Papushi > Me ler06/09/20074.29 MB28 herë77 herë0
Papushi > Me qika t`mira06/09/20073.61 MB47 herë165 herë1
Papushi > Ku fshehesh ti06/09/20073.02 MB39 herë167 herë0
Papushi > Zyle Krasniqi - Ç`ke flamurë29/01/20073.00 MB148 herë6036 herë12

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!