AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > I > Ismet Bogujevci

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ismet Bogujevci > Te dua djale06/09/20073.42 MB306 herë826 herë4
Ismet Bogujevci > Taksirat qe m`ka zane06/09/20072.57 MB342 herë834 herë1
Ismet Bogujevci > Sillma eren e malit06/09/20072.40 MB228 herë488 herë0
Ismet Bogujevci > Nusja06/09/20073.55 MB222 herë658 herë0
Ismet Bogujevci > Ndjenjat po i ndryshoj06/09/20073.29 MB148 herë344 herë0
Ismet Bogujevci > Mora rrugen prej Prishtine06/09/20072.95 MB269 herë718 herë1
Ismet Bogujevci > Mekati06/09/20073.52 MB154 herë429 herë0
Ismet Bogujevci > Kenga e Jemenit06/09/20073.22 MB274 herë1112 herë1
Ismet Bogujevci > Hajde lule zambak06/09/20073.10 MB179 herë476 herë0
Ismet Bogujevci > Drite e Perendise06/09/20074.41 MB165 herë418 herë1
Ismet Bogujevci > Dibres06/09/20074.31 MB217 herë489 herë0
Ismet Bogujevci > Anila06/09/20073.85 MB222 herë623 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!