AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Speya

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Speya > Si qdo femen (feat Naser Rafuna)06/09/20074.97 MB114 herë466 herë10
Speya > Ti e din cka kom qef (feat Mad Lion dhe Mendi)06/09/20074.79 MB71 herë276 herë0
Speya > Shpejt veshu (feat Fitore Gjonbalaj)06/09/20073.73 MB48 herë203 herë1
Speya > Bombica (feat Fitore Gjonbalaj)06/09/20074.38 MB52 herë172 herë2
Speya > Llada (feat FFI)06/09/20073.81 MB42 herë128 herë0
Speya > 5 Minuta (feat Beti)06/09/20075.12 MB54 herë187 herë1
Speya > Sonte kena nej (feat Albanna)06/09/20074.08 MB36 herë120 herë0
Speya > Une jom06/09/20074.76 MB32 herë85 herë2
Speya > Sonte ska gjume06/09/20074.32 MB42 herë103 herë0
Speya > Akullore06/09/20074.57 MB57 herë336 herë17

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!