AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mimoza Shkodra

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mimoza Shkodra > Era sa herë fryn - Live05/07/201310.89 MB276 herë88 herë0
Mimoza Shkodra > Jallah shofer - Live05/07/20135.80 MB355 herë67 herë0
Mimoza Shkodra > Jo mos e kërko dhe Boma ni amani - Live05/07/201312.67 MB162 herë37 herë0
Mimoza Shkodra > Lamtumirë - Live05/07/20139.79 MB170 herë55 herë0
Mimoza Shkodra > Larg prej teje - Live05/07/201310.78 MB134 herë65 herë0
Mimoza Shkodra > Mavi mavi - Live05/07/20139.80 MB242 herë76 herë0
Mimoza Shkodra > Me kamino - Spanish - Live05/07/20139.58 MB122 herë45 herë0
Mimoza Shkodra > Meli - Live05/07/20138.28 MB133 herë46 herë0
Mimoza Shkodra > Nëse me zemër dhe Dada Sale - Live05/07/201318.64 MB125 herë56 herë0
Mimoza Shkodra > Të dashuroj - Live05/07/201311.07 MB126 herë49 herë0
Mimoza Shkodra > Të dua, të dua - Live05/07/20137.29 MB124 herë51 herë0
Mimoza Shkodra > Vaj, vaj - Live05/07/20136.98 MB108 herë46 herë0
Mimoza Shkodra > Xhaketa - Live05/07/20139.24 MB77 herë33 herë0
Mimoza Shkodra > Xhan të kam - Live05/07/20138.09 MB144 herë57 herë0
Mimoza Shkodra > Për ty05/07/20135.32 MB224 herë77 herë0
Mimoza Shkodra > Më doje ti05/07/20133.99 MB324 herë150 herë0
Mimoza Shkodra > Beqare - Live05/07/20138.28 MB143 herë53 herë0
Mimoza Shkodra > Dy pika dashuri - Live05/07/201310.87 MB114 herë42 herë0
Mimoza Shkodra > Mos e kërko01/02/20133.42 MB354 herë183 herë0
Mimoza Shkodra > Seldi Qalliu - Pare, pare01/08/20126.15 MB544 herë469 herë0
Mimoza Shkodra > Pika ime e nxehtë02/08/20112.79 MB808 herë437 herë0
Mimoza Shkodra > Jo mos e kërko - Remix Dj Selection06/02/20114.06 MB848 herë659 herë0
Mimoza Shkodra > Puthjet tua26/07/20103.26 MB1037 herë592 herë0
Mimoza Shkodra > Zemra kur don zemrën18/07/20103.83 MB848 herë416 herë0
Mimoza Shkodra > Unë e kam një zemër18/07/20103.02 MB822 herë390 herë0
Mimoza Shkodra > Puthjet tua18/07/20102.72 MB563 herë193 herë0
Mimoza Shkodra > Oj lulije e hanëm18/07/20102.53 MB628 herë372 herë0
Mimoza Shkodra > Nëse sonte18/07/20103.52 MB1542 herë429 herë1
Mimoza Shkodra > Ndarja18/07/20103.60 MB842 herë1171 herë1
Mimoza Shkodra > Mrapa shpine18/07/20102.64 MB560 herë222 herë1
Mimoza Shkodra > Lute nana bijën18/07/20102.24 MB595 herë298 herë2
Mimoza Shkodra > Luj qiko18/07/20103.00 MB516 herë218 herë0
Mimoza Shkodra > Injorant18/07/20102.39 MB452 herë140 herë0
Mimoza Shkodra > Iku beqaria18/07/20102.71 MB526 herë216 herë0
Mimoza Shkodra > Fikni dritat18/07/20102.13 MB507 herë188 herë0
Mimoza Shkodra > E mallkoj18/07/20103.31 MB690 herë244 herë0
Mimoza Shkodra > Do të këndoj një këngë18/07/20103.33 MB640 herë226 herë0
Mimoza Shkodra > Bojna dasëm18/07/20102.89 MB562 herë271 herë0
Mimoza Shkodra > Ndarja06/05/20103.52 MB1118 herë1167 herë2
Mimoza Shkodra > Krejt mi more11/01/20084.66 MB1105 herë10993 herë52
Mimoza Shkodra > Ti e di27/12/20074.52 MB668 herë5113 herë18
Mimoza Shkodra > Zanatin e ke haru06/09/20072.96 MB660 herë3768 herë10
Mimoza Shkodra > S`me pelqen 200706/09/20073.24 MB644 herë3690 herë27
Mimoza Shkodra > Puthjet tua06/09/20072.97 MB709 herë3764 herë52
Mimoza Shkodra > Me dy duart06/09/20073.15 MB587 herë1451 herë1
Mimoza Shkodra > Dallendyshe kraher thyer06/09/20073.84 MB743 herë3550 herë21

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!