AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Fjolla

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Fjolla > Veq me kenge e valle 200706/09/20072.95 MB106 herë743 herë0
Fjolla > U kall fjak Ferizaj 200706/09/20073.96 MB73 herë550 herë1
Fjolla > Sonte dojna veq me u knaq 200706/09/20075.09 MB68 herë396 herë0
Fjolla > Qokollata 200706/09/20073.55 MB77 herë454 herë2
Fjolla > Pina viski, Coca Cola 200706/09/20075.16 MB79 herë984 herë2
Fjolla > Ngoni shoke aman 200706/09/20072.42 MB44 herë317 herë0
Fjolla > Moj e mira ne diaspore 200706/09/20072.49 MB51 herë319 herë0
Fjolla > Hajde, hajde sonte knojna 200706/09/20073.65 MB52 herë402 herë0
Fjolla > Cka u be sonte me ty 200706/09/20075.11 MB63 herë459 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!