AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Alban Skenderaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Alban Skenderaj > Nëse thua po12/07/20138.64 MB415 herë323 herë0
Alban Skenderaj > Non so resistere05/07/20137.22 MB193 herë59 herë0
Alban Skenderaj > Capital T - Një ëndërr27/04/20137.03 MB483 herë378 herë0
Alban Skenderaj > Rrefuzoj04/11/20123.60 MB752 herë1046 herë0
Alban Skenderaj > Rrufe në qiell të hapur06/05/20114.86 MB881 herë751 herë1
Alban Skenderaj > Si më parë07/07/20103.78 MB1010 herë1657 herë2
Alban Skenderaj > Si më parë20/06/20103.78 MB857 herë753 herë1
Alban Skenderaj > Poeti21/08/20084.51 MB799 herë8529 herë33
Alban Skenderaj > Nje here ne jete21/08/20083.61 MB1345 herë20184 herë136
Alban Skenderaj > Nese nje dite21/08/20083.54 MB783 herë5348 herë17
Alban Skenderaj > Melodi21/08/20084.27 MB657 herë5387 herë31
Alban Skenderaj > Mall mergimtar21/08/20083.83 MB664 herë4423 herë28
Alban Skenderaj > Let me die21/08/20083.69 MB689 herë7819 herë36
Alban Skenderaj > Larg dhe afer21/08/20084.22 MB648 herë4750 herë24
Alban Skenderaj > Kur fjalet21/08/20084.18 MB597 herë3910 herë19
Alban Skenderaj > E veshtire21/08/20083.63 MB505 herë3292 herë12
Alban Skenderaj > Do jemi ne21/08/20083.68 MB538 herë3382 herë16
Alban Skenderaj > Ata sy21/08/20083.97 MB701 herë5203 herë17
Alban Skenderaj > Eklips31/01/20074.30 MB741 herë14586 herë127
Alban Skenderaj > Vetem ty (Italisht - Shqip)20/12/20065.11 MB732 herë5808 herë36
Alban Skenderaj > Thirrje e deshpruar20/12/20064.61 MB597 herë5182 herë22
Alban Skenderaj > My Oasis20/12/20064.83 MB504 herë2899 herë20
Alban Skenderaj > Hapsira e nje endre20/12/20064.10 MB568 herë3509 herë26
Alban Skenderaj > Bukuri e frikshme20/12/20063.59 MB572 herë5157 herë22
Alban Skenderaj > Vetem ty20/12/20065.15 MB868 herë7525 herë23
Alban Skenderaj > Ky rritëm05/08/20063.86 MB617 herë2698 herë10
Alban Skenderaj > Kthjellu28/06/20064.49 MB712 herë6297 herë21

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!