AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Fidaim Aliu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Fidaim Aliu > Une me t`mire 200706/09/20073.33 MB325 herë2763 herë14
Fidaim Aliu > Shpirti jem, shpirti yt 200706/09/20074.21 MB304 herë2327 herë5
Fidaim Aliu > Hajde rushi jem 200706/09/20073.71 MB227 herë1958 herë10
Fidaim Aliu > Dashni e re 200706/09/20073.44 MB219 herë1990 herë9

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!