AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Edita Sopjani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Edita Sopjani > Ora e ndarjes04/04/20133.47 MB175 herë46 herë0
Edita Sopjani > B Genius dhe OverLord - Seniorita20/02/20136.90 MB215 herë78 herë0
Edita Sopjani > Plus Minus23/01/20115.01 MB338 herë130 herë0
Edita Sopjani > Koleksioner09/05/20103.00 MB492 herë410 herë1
Edita Sopjani > Dashuri e ndaluar28/07/20083.02 MB321 herë2523 herë8
Edita Sopjani > Per ty jetoj24/01/20083.88 MB259 herë6929 herë48
Edita Sopjani > Mu nuk ma nin19/11/20074.98 MB154 herë539 herë5
Edita Sopjani > Te adhuroj 200707/08/20073.01 MB127 herë1048 herë8
Edita Sopjani > Mega Mix 200707/08/20077.02 MB127 herë894 herë2
Edita Sopjani > Me tjetren te ndaj 200707/08/20072.69 MB123 herë933 herë5
Edita Sopjani > Me mua nuk ka lojë 200707/08/20073.10 MB193 herë819 herë1
Edita Sopjani > Femijet e braktisur 200707/08/20074.47 MB378 herë660 herë11
Edita Sopjani > E embel rinia 200707/08/20073.23 MB181 herë658 herë5
Edita Sopjani > Mthuaj drejt ne sy 200706/08/20073.37 MB148 herë539 herë0
Edita Sopjani > Dashuri verore 200706/08/20074.37 MB201 herë1690 herë17
Edita Sopjani > Flladë veror21/07/20074.24 MB130 herë516 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!