AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > I > Ismet Beqiri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ismet Beqiri > Ti mori raki 200706/08/20072.41 MB259 herë1331 herë2
Ismet Beqiri > Pershesh hengra 200706/08/20073.75 MB202 herë1082 herë4
Ismet Beqiri > Njehere per mu, njehere per ty 200706/08/20074.40 MB146 herë616 herë0
Ismet Beqiri > Hem e bukur 200706/08/20074.52 MB128 herë630 herë0
Ismet Beqiri > Hajde nuse hajde 200706/08/20072.72 MB150 herë575 herë0
Ismet Beqiri > Gurbeti per frang dhe mark 200706/08/20073.85 MB143 herë688 herë0
Ismet Beqiri > Degjo shofer 200706/08/20074.26 MB244 herë805 herë1
Ismet Beqiri > Cila nene te lindi 200706/08/20072.70 MB132 herë683 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!