AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mihrije Prapashtica

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mihrije Prapashtica > Ato fjalë të rrejshme31/01/20134.69 MB93 herë41 herë0
Mihrije Prapashtica > Seshte e mundut ty qe tka rit nana 200706/08/20071.80 MB369 herë1594 herë3
Mihrije Prapashtica > Rang e dang 200706/08/20073.67 MB231 herë923 herë2
Mihrije Prapashtica > Pse 200706/08/20074.38 MB198 herë674 herë4
Mihrije Prapashtica > Moj lule Uskane 200706/08/20071.55 MB226 herë707 herë0
Mihrije Prapashtica > Kush te tha per mu 200706/08/20074.64 MB212 herë946 herë1
Mihrije Prapashtica > Kurbeti 200706/08/20074.19 MB292 herë1118 herë13
Mihrije Prapashtica > Hajt, hajt shpirti jem 200706/08/20072.64 MB203 herë741 herë0
Mihrije Prapashtica > Hajde me shuplake 200706/08/20073.99 MB195 herë579 herë2
Mihrije Prapashtica > Hajde lujna bashkarisht 200706/08/20073.42 MB143 herë397 herë0
Mihrije Prapashtica > Hajde luj o shpirti jem 200706/08/20074.04 MB189 herë647 herë1
Mihrije Prapashtica > Dasma 200706/08/20074.41 MB197 herë729 herë0
Mihrije Prapashtica > Ani more nuse kur e vune kanen 200706/08/20071.21 MB262 herë834 herë3
Mihrije Prapashtica > A e din moter kur te vogla ishim 200706/08/20073.09 MB380 herë1286 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!