AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > X > Xhezahir Elezi - Xheza

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Xhezahir Elezi - Xheza > Sa mka mar malli met pa02/02/20135.49 MB300 herë67 herë0
Xhezahir Elezi - Xheza > T'kam dashtur31/01/20133.35 MB174 herë43 herë0
Xhezahir Elezi - Xheza > Shqipe Kastrati - Rita oj Merita31/07/20123.46 MB204 herë58 herë0
Xhezahir Elezi - Xheza > Gjoana20/04/20103.54 MB761 herë248 herë0
Xhezahir Elezi - Xheza > Shume here te luta 200706/08/20073.87 MB481 herë4437 herë13
Xhezahir Elezi - Xheza > Shina najna 200706/08/20072.74 MB345 herë1440 herë2
Xhezahir Elezi - Xheza > Rrnoft Gurbeti 200706/08/20073.44 MB343 herë1943 herë10
Xhezahir Elezi - Xheza > Qokollata jeme 200706/08/20072.91 MB305 herë1496 herë3
Xhezahir Elezi - Xheza > Po luhet qyqek 200706/08/20073.72 MB271 herë1205 herë0
Xhezahir Elezi - Xheza > Moj avanturiste 200706/08/20073.43 MB243 herë1143 herë2
Xhezahir Elezi - Xheza > Me ritem tallava 200706/08/20073.34 MB328 herë1503 herë0
Xhezahir Elezi - Xheza > Ishalla e kam nafak 200706/08/20072.55 MB247 herë1548 herë1
Xhezahir Elezi - Xheza > Po të pyes11/07/20064.16 MB446 herë2925 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!