AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > L.o.r.D

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
L.o.r.D > Rrapit 200706/08/20074.09 MB50 herë253 herë0
L.o.r.D > Parazitat Social 200706/08/20073.62 MB21 herë146 herë0
L.o.r.D > Kuqkat 200706/08/20075.41 MB57 herë290 herë2
L.o.r.D > Inatgjive 200706/08/20073.23 MB18 herë93 herë0
L.o.r.D > Hala 200706/08/20074.59 MB20 herë117 herë0
L.o.r.D > Hajt boll 200706/08/20074.08 MB23 herë114 herë0
L.o.r.D > Era vdekje 200706/08/20074.12 MB20 herë144 herë0
L.o.r.D > Double GG (Diss)06/08/20074.65 MB28 herë241 herë2
L.o.r.D > Debuting 200706/08/20073.52 MB21 herë87 herë0
L.o.r.D > A pom shihni 200706/08/20074.94 MB35 herë191 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!