AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Filloreta

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Filloreta > Veq me kenge e valle o shoke 200706/08/20077.52 MB177 herë960 herë6
Filloreta > Valle 200706/08/20073.40 MB104 herë750 herë3
Filloreta > Valle tallava 200706/08/20073.49 MB166 herë1481 herë7
Filloreta > Sonte dojna me u knaq 200706/08/20072.39 MB113 herë590 herë1
Filloreta > Po lujn motrat e hallat 200706/08/20073.10 MB99 herë641 herë3
Filloreta > Ngoni shoke sonte 200706/08/20079.38 MB90 herë676 herë0
Filloreta > Luj, luj 200706/08/20073.97 MB84 herë538 herë3
Filloreta > Hajde hyn ne valle 200706/08/20073.79 MB82 herë688 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!