AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Smajl Puraj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Smajl Puraj > 5 Minuta24/06/20136.08 MB144 herë36 herë0
Smajl Puraj > Dashurinë e gabuam24/06/20137.27 MB119 herë40 herë0
Smajl Puraj > Unikat24/06/20133.77 MB131 herë38 herë0
Smajl Puraj > Viola - Potpuri31/01/201311.93 MB173 herë73 herë0
Smajl Puraj > Party31/01/20134.04 MB103 herë34 herë0
Smajl Puraj > Si fëmijë u dashuruam31/07/20125.04 MB162 herë93 herë0
Smajl Puraj > Shpresa e fundit31/07/20124.84 MB148 herë60 herë0
Smajl Puraj > Pse po shkon31/07/20125.54 MB137 herë50 herë0
Smajl Puraj > Larg në gyrbet31/07/20124.48 MB140 herë59 herë0
Smajl Puraj > Kur të pendohesh31/07/20124.92 MB121 herë39 herë0
Smajl Puraj > Jetën kisha me ta dhan31/07/20123.78 MB121 herë51 herë0
Smajl Puraj > Dass du andres bist31/07/20123.92 MB103 herë37 herë0
Smajl Puraj > Kur të pendohem21/06/20113.27 MB366 herë207 herë0
Smajl Puraj > Pse po shkon21/06/20113.69 MB392 herë154 herë0
Smajl Puraj > Si fëmi u dashuruam21/06/20113.35 MB282 herë153 herë0
Smajl Puraj > Das dus andres bist21/06/20112.61 MB249 herë134 herë0
Smajl Puraj > Larg në gurbet21/06/20112.98 MB328 herë184 herë0
Smajl Puraj > Shpresa e fundit21/06/20113.22 MB258 herë168 herë0
Smajl Puraj > Asnjëherë21/06/20112.87 MB245 herë119 herë0
Smajl Puraj > Jetën kishe me të dhan21/06/20112.51 MB199 herë95 herë0
Smajl Puraj > Ende të dua21/06/20113.17 MB264 herë150 herë0
Smajl Puraj > Kënga e nuses - Remix25/01/20112.58 MB460 herë221 herë0
Smajl Puraj > Luj zeshkane23/06/20103.39 MB625 herë515 herë0
Smajl Puraj > Mos harro23/06/20103.50 MB430 herë373 herë0
Smajl Puraj > Të dua vetëm ty23/06/20103.38 MB412 herë354 herë0
Smajl Puraj > Afërdita23/06/20103.38 MB372 herë244 herë0
Smajl Puraj > Dashuria e vjetër23/06/20103.00 MB396 herë261 herë0
Smajl Puraj > Jetë o jetë23/06/20103.24 MB336 herë222 herë0
Smajl Puraj > Morri bukuri23/06/20103.31 MB330 herë217 herë0
Smajl Puraj > Ndoshta një ditë23/06/20103.18 MB317 herë215 herë0
Smajl Puraj > Ti beqare23/06/20102.71 MB345 herë243 herë0
Smajl Puraj > Viola - Potpuri 200823/12/20077.76 MB525 herë12577 herë80
Smajl Puraj > Dj Doni - Tallava - Remix11/12/20074.39 MB393 herë2845 herë2
Smajl Puraj > Veq nje shans 200728/07/20072.92 MB326 herë5406 herë18
Smajl Puraj > Tregom pse 200728/07/20072.75 MB296 herë3515 herë7
Smajl Puraj > Ti veq ti 200728/07/20073.45 MB354 herë3714 herë25
Smajl Puraj > Sonte ose kurr 200728/07/20072.76 MB330 herë3413 herë11
Smajl Puraj > Sikur ti 200728/07/20072.67 MB314 herë2526 herë7
Smajl Puraj > Nusja moderne 200728/07/20073.60 MB338 herë4020 herë7
Smajl Puraj > Me bukurine tende 200728/07/20072.54 MB305 herë2436 herë9
Smajl Puraj > Gjermania para ska 200728/07/20073.20 MB347 herë6357 herë26
Smajl Puraj > E pa bese 200728/07/20073.47 MB331 herë3268 herë9
Smajl Puraj > Bama hallall moj nan 200728/07/20073.72 MB487 herë15012 herë140
Smajl Puraj > Avanturiste 200728/07/20072.82 MB321 herë3471 herë8
Smajl Puraj > Pranoje11/07/20063.06 MB416 herë2361 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!