AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Skillz

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Skillz > Çka po bojna sonte29/07/20123.03 MB76 herë33 herë0
Skillz > 1 Milion06/05/20115.21 MB270 herë288 herë0
Skillz > TDS - Manekene02/09/20103.60 MB382 herë400 herë0
Skillz > Creep Maneak - Veç për mu27/07/20103.76 MB418 herë555 herë2
Skillz > NewPorn - Weepy01/07/20103.41 MB203 herë200 herë0
Skillz > Qu prej gjumi09/06/20102.94 MB266 herë264 herë0
Skillz > Njo (ft Tuna) 200728/07/20072.79 MB254 herë3699 herë72
Skillz > A e dini se (ft Tingulli 3) 200728/07/20073.84 MB194 herë2347 herë12
Skillz > Asss (ft Real 1) 200728/07/20073.35 MB124 herë1549 herë4
Skillz > Bonus 200728/07/20072.22 MB101 herë1036 herë0
Skillz > Naten e mire 200728/07/20071.42 MB109 herë862 herë3
Skillz > Bon edhe zbon 200728/07/20073.13 MB212 herë1612 herë3
Skillz > Krejt i kom 200728/07/20073.80 MB159 herë1244 herë7
Skillz > Sexpert 200728/07/20073.32 MB127 herë1979 herë5
Skillz > T`pa pergadit 200728/07/20071.11 MB84 herë758 herë2
Skillz > Plus renat 200728/07/20074.25 MB68 herë739 herë0
Skillz > S`po kam qa me bo 200728/07/20073.32 MB83 herë798 herë2
Skillz > Do te marri malli 200728/07/20073.67 MB201 herë1136 herë2
Skillz > Bounce 200728/07/20072.62 MB140 herë1417 herë5
Skillz > Femnat 200728/07/20072.93 MB156 herë3057 herë13
Skillz > N`Klub 200728/07/20073.57 MB230 herë6392 herë36
Skillz > Aftsi 200728/07/20073.76 MB85 herë780 herë4
Skillz > Miremengjesi 200728/07/20071.19 MB99 herë773 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!