AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mensur Kadriu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mensur Kadriu > Jetimi20/07/201310.31 MB1178 herë298 herë0
Mensur Kadriu > Më sille, më sille17/04/20103.98 MB577 herë195 herë0
Mensur Kadriu > Kosovar jam Kosovare17/04/20104.34 MB388 herë109 herë0
Mensur Kadriu > Kjo dashni për interes17/04/20105.35 MB350 herë128 herë0
Mensur Kadriu > Gelse17/04/20103.36 MB207 herë76 herë0
Mensur Kadriu > Do ta kallim17/04/20104.26 MB283 herë92 herë0
Mensur Kadriu > Digje, digje at shami17/04/20104.54 MB298 herë124 herë0
Mensur Kadriu > Dashnin që pata17/04/20102.98 MB278 herë121 herë0
Mensur Kadriu > Zemrat na i bashko 200728/07/20073.06 MB211 herë1263 herë3
Mensur Kadriu > S`harohet dashuria e pare 200728/07/20073.20 MB252 herë1302 herë2
Mensur Kadriu > Pse tradhtare m`ke tradhtu 200728/07/20072.57 MB244 herë1178 herë7
Mensur Kadriu > Po kendoj per ty 200728/07/20073.50 MB203 herë833 herë1
Mensur Kadriu > Nuse kam pru 200728/07/20073.42 MB163 herë699 herë0
Mensur Kadriu > Kemi dasem 200728/07/20073.37 MB164 herë543 herë2
Mensur Kadriu > Jam lodh nga dashnia dhe tradhtia28/07/20074.70 MB255 herë1139 herë7
Mensur Kadriu > Aman, aman 200728/07/20072.87 MB277 herë972 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!