AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Dredha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Dredha > Dj Suat - Uehh21/05/20083.73 MB202 herë717 herë0
Dredha > Fjala e nxjerrë fjalën21/05/20084.12 MB128 herë459 herë1
Dredha > Vetem per mict 200728/07/20073.43 MB91 herë524 herë1
Dredha > Taksiratlija 200728/07/20073.30 MB96 herë322 herë0
Dredha > Perparo 200728/07/20072.97 MB55 herë240 herë3
Dredha > Outro 200728/07/2007690.33 KB35 herë141 herë0
Dredha > Me rena te qeverise 200728/07/20073.31 MB68 herë338 herë3
Dredha > Koha po e lyp te veten 200728/07/20073.44 MB55 herë295 herë0
Dredha > Keqkuptim se jo pak 200728/07/20072.78 MB42 herë188 herë0
Dredha > Jeta ne perendim 200728/07/20073.00 MB65 herë318 herë1
Dredha > Intro 200728/07/20071.47 MB37 herë122 herë0
Dredha > Internacional 200728/07/20071.30 MB44 herë225 herë0
Dredha > Eja sonte e plote 200728/07/20072.74 MB53 herë294 herë0
Dredha > Badihavgjit 200728/07/20073.14 MB61 herë401 herë0
Dredha > Rameka - Zërat e poetvë16/02/20071.88 MB36 herë251 herë1
Dredha > Reper i smut16/02/20072.66 MB58 herë272 herë1
Dredha > Përsëritma apet16/02/20072.36 MB43 herë259 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!