AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > H > Hekuran Krasniqi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Hekuran Krasniqi > Gocë nate22/05/20136.94 MB159 herë70 herë0
Hekuran Krasniqi > Lamm G dhe Citi - Maturant20/04/20133.03 MB86 herë38 herë0
Hekuran Krasniqi > Arton Cërvadiku - Dje dhe sot31/03/20134.05 MB89 herë38 herë0
Hekuran Krasniqi > Shko26/02/20134.61 MB171 herë60 herë0
Hekuran Krasniqi > Vetëm e lash nanën09/10/20125.62 MB198 herë113 herë0
Hekuran Krasniqi > Lindi dhe Eki Klani Shqiptar - Sa mirë të rrin fustani27/09/20123.35 MB151 herë95 herë0
Hekuran Krasniqi > Ishe një08/09/20122.84 MB125 herë96 herë0
Hekuran Krasniqi > Geni dhe Alban - Djali i dëshmorit18/08/20125.00 MB116 herë69 herë0
Hekuran Krasniqi > Moza, Moza01/08/20124.41 MB112 herë86 herë0
Hekuran Krasniqi > Grupi Fama - Qika e mirë01/07/20114.91 MB362 herë267 herë0
Hekuran Krasniqi > Pse je largu04/06/20113.06 MB347 herë215 herë0
Hekuran Krasniqi > Princesh04/06/20112.97 MB279 herë236 herë0
Hekuran Krasniqi > Gëzuar për ndarjen tonë04/06/20113.37 MB205 herë181 herë0
Hekuran Krasniqi > Genta Ismaili - Dridhet01/06/20113.37 MB396 herë273 herë1
Hekuran Krasniqi > Legenda - Zemër sonte nuk vjen03/04/20113.95 MB366 herë209 herë0
Hekuran Krasniqi > Qëndresa - S`të harroj25/08/20103.49 MB456 herë348 herë0
Hekuran Krasniqi > Albana Azizi - Loqke26/07/20103.25 MB349 herë202 herë0
Hekuran Krasniqi > Legenda - Fiesta07/07/20103.13 MB253 herë170 herë0
Hekuran Krasniqi > Gentz - I want fly07/07/20103.13 MB225 herë123 herë0
Hekuran Krasniqi > feat Legenda - Fiesta21/06/20103.08 MB271 herë156 herë0
Hekuran Krasniqi > Aziz Murati - Hajde maturant07/06/20103.06 MB297 herë209 herë0
Hekuran Krasniqi > Gjeografia e jetës time21/04/20103.69 MB301 herë143 herë0
Hekuran Krasniqi > feat LeGenda - Qokollat17/04/20103.33 MB254 herë162 herë0
Hekuran Krasniqi > Tezja 200721/07/20073.03 MB325 herë4617 herë21
Hekuran Krasniqi > Qaj me lot 200721/07/20073.11 MB486 herë2319 herë3
Hekuran Krasniqi > Mendje madhe 200721/07/20072.90 MB282 herë1748 herë11
Hekuran Krasniqi > Mbylli syte 200721/07/20073.66 MB215 herë1222 herë3
Hekuran Krasniqi > Fustani (Live) 200721/07/20071.29 MB279 herë1218 herë4
Hekuran Krasniqi > Edhe sonte 200721/07/20073.17 MB317 herë1721 herë8
Hekuran Krasniqi > Do te marr 200721/07/20073.15 MB220 herë1329 herë4
Hekuran Krasniqi > Darka 200721/07/20073.50 MB317 herë4247 herë22
Hekuran Krasniqi > Si karamel20/01/20073.02 MB316 herë838 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!