AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > I > Ingrid Gjoni

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ingrid Gjoni > Më duaj02/10/20122.83 MB142 herë98 herë0
Ingrid Gjoni > Tony Ray - My heart is crying22/06/20115.42 MB207 herë173 herë0
Ingrid Gjoni > Stine - Relax06/05/20113.03 MB269 herë301 herë0
Ingrid Gjoni > Më fal16/07/20103.03 MB401 herë352 herë1
Ingrid Gjoni > Nani, nani01/07/20103.10 MB298 herë219 herë0
Ingrid Gjoni > Nemi, nemi30/04/20103.92 MB399 herë380 herë0
Ingrid Gjoni > Ekstrem30/04/20103.77 MB306 herë203 herë0
Ingrid Gjoni > Njëri - tjetëri30/04/20103.77 MB235 herë169 herë0
Ingrid Gjoni > Puci puci30/04/20103.92 MB278 herë279 herë1
Ingrid Gjoni > Jek e jek30/04/20105.20 MB266 herë175 herë0
Ingrid Gjoni > I ziu ti30/04/20104.20 MB178 herë111 herë0
Ingrid Gjoni > Përse me mua30/04/20104.77 MB211 herë158 herë0
Ingrid Gjoni > Vitamina30/04/20104.19 MB226 herë175 herë0
Ingrid Gjoni > Parajasa30/04/20104.43 MB130 herë106 herë0
Ingrid Gjoni > Hypnotize me30/04/20104.38 MB178 herë206 herë0
Ingrid Gjoni > Weekend09/05/20086.78 MB241 herë3629 herë16
Ingrid Gjoni > Barbi Silikon 200727/06/20075.52 MB280 herë2843 herë24

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!