AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Kaltrina Selimi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Kaltrina Selimi > Nuk ta fal01/02/20135.23 MB370 herë245 herë0
Kaltrina Selimi > Zero18/08/20123.71 MB291 herë172 herë0
Kaltrina Selimi > Xhelozija18/08/20123.39 MB310 herë162 herë0
Kaltrina Selimi > Ti se don askënd18/08/20123.04 MB232 herë137 herë0
Kaltrina Selimi > Problem shumë serioz18/08/20123.40 MB221 herë141 herë0
Kaltrina Selimi > Ti më fal18/08/20123.39 MB176 herë124 herë0
Kaltrina Selimi > Paradoks18/08/20122.97 MB240 herë99 herë0
Kaltrina Selimi > Më ke humbur18/08/20123.43 MB195 herë109 herë0
Kaltrina Selimi > Në ora 1218/08/20123.74 MB166 herë129 herë0
Kaltrina Selimi > Kush është fajtori18/08/20123.48 MB150 herë74 herë0
Kaltrina Selimi > Hot18/08/20123.43 MB141 herë94 herë0
Kaltrina Selimi > Harrom18/08/20123.32 MB175 herë71 herë0
Kaltrina Selimi > Hajt18/08/20125.76 MB152 herë79 herë0
Kaltrina Selimi > Gjithmonë me ty18/08/20123.03 MB164 herë87 herë0
Kaltrina Selimi > Ende e dua18/08/20123.72 MB180 herë75 herë0
Kaltrina Selimi > Do të them po18/08/20122.80 MB139 herë46 herë0
Kaltrina Selimi > Ditëlindja18/08/20123.61 MB188 herë157 herë0
Kaltrina Selimi > Autostop18/08/20122.89 MB162 herë61 herë0
Kaltrina Selimi > Copy paste18/08/20122.92 MB202 herë77 herë0
Kaltrina Selimi > Gjithmonë me ty29/07/20126.14 MB188 herë102 herë0
Kaltrina Selimi > Hot06/07/20113.41 MB903 herë1247 herë0
Kaltrina Selimi > Zero02/05/20113.39 MB561 herë500 herë0
Kaltrina Selimi > Hajt - Remix - Dj Neti22/03/20113.06 MB563 herë333 herë3
Kaltrina Selimi > Ne jemi një - Remix Dj Selection06/02/20114.19 MB424 herë216 herë0
Kaltrina Selimi > Ne jemi një24/01/20118.39 MB606 herë509 herë0
Kaltrina Selimi > Harrom02/08/20103.30 MB822 herë1023 herë3
Kaltrina Selimi > Hajt07/06/20103.80 MB813 herë1005 herë0
Kaltrina Selimi > Hana Band - Ende e Dua11/01/20083.73 MB626 herë5373 herë65
Kaltrina Selimi > Me ke humbur30/12/20073.41 MB666 herë15977 herë389
Kaltrina Selimi > Ti me fal11/12/20073.37 MB630 herë17128 herë250
Kaltrina Selimi > Ti se don askend 200727/06/20073.01 MB418 herë5945 herë73
Kaltrina Selimi > Xhelozoj 200727/06/20073.37 MB477 herë3610 herë35
Kaltrina Selimi > Do të them po20/12/20062.78 MB474 herë1130 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!