AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nexhat Osmani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nexhat Osmani > S`kërkoj falje17/07/20137.78 MB500 herë131 herë0
Nexhat Osmani > Skërkoj falje17/05/20133.10 MB581 herë197 herë0
Nexhat Osmani > Po bojm lum31/01/20134.69 MB388 herë106 herë0
Nexhat Osmani > Po bëjme lum31/01/20134.69 MB243 herë40 herë0
Nexhat Osmani > S`dua tjetër31/07/20122.48 MB668 herë291 herë0
Nexhat Osmani > Sulqe begu31/07/20125.14 MB505 herë176 herë0
Nexhat Osmani > Pavarësia31/07/20123.93 MB404 herë124 herë0
Nexhat Osmani > Ai që di të vuaj31/07/20124.02 MB492 herë118 herë0
Nexhat Osmani > Pendohu31/07/20123.41 MB435 herë154 herë0
Nexhat Osmani > Po bajm lum31/07/20123.26 MB340 herë86 herë0
Nexhat Osmani > Pa fat31/07/20122.77 MB437 herë135 herë0
Nexhat Osmani > Ëmbëlsira31/07/20122.95 MB446 herë125 herë0
Nexhat Osmani > Qasaj zemrës tane31/07/20123.41 MB645 herë430 herë0
Nexhat Osmani > Vin vaporat14/06/20114.37 MB1056 herë579 herë0
Nexhat Osmani > Tash po digjem14/06/20113.55 MB1012 herë590 herë0
Nexhat Osmani > Rrushe14/06/20113.00 MB1029 herë617 herë0
Nexhat Osmani > Qaj moj zemër14/06/20114.01 MB1043 herë602 herë0
Nexhat Osmani > Morën fund14/06/20114.03 MB922 herë457 herë0
Nexhat Osmani > Me mi dhan të mirat e botës14/06/20113.06 MB856 herë438 herë0
Nexhat Osmani > Më doli tymi14/06/20112.85 MB733 herë368 herë0
Nexhat Osmani > Kollaj, kollaj14/06/20113.15 MB1027 herë636 herë0
Nexhat Osmani > Dhe në vdeksha14/06/20114.09 MB805 herë470 herë0
Nexhat Osmani > Instrumental14/06/20113.97 MB591 herë169 herë0
Nexhat Osmani > Fjala e urtë popullore06/02/20113.16 MB1087 herë617 herë1
Nexhat Osmani > Herë me pare herë pa pare01/07/20101.87 MB1051 herë637 herë0
Nexhat Osmani > Çfarë të don ty zemra20/04/20102.78 MB1115 herë650 herë1
Nexhat Osmani > Moj Kosovë nuri i lavdisë17/04/20103.05 MB850 herë527 herë0
Nexhat Osmani > Krisi pushka prame28/03/20082.62 MB936 herë6808 herë36
Nexhat Osmani > Ti ne zemren time23/12/20073.31 MB1225 herë22845 herë144
Nexhat Osmani > Mashalla oj qik23/12/20073.25 MB854 herë9484 herë23
Nexhat Osmani > Zemra, Zemren e don 200727/06/20073.90 MB874 herë5351 herë15
Nexhat Osmani > Zemer 200727/06/20073.30 MB945 herë8240 herë42
Nexhat Osmani > Ti e din cka me pelqen 200727/06/20073.93 MB847 herë3955 herë11
Nexhat Osmani > Sa je i ri 200727/06/20072.88 MB807 herë4683 herë19
Nexhat Osmani > Sa here me merr malli 200727/06/20074.46 MB775 herë3736 herë11
Nexhat Osmani > Njeherë vera ka dera vjen27/06/20073.76 MB788 herë2841 herë11
Nexhat Osmani > Kurbetit27/06/20073.47 MB923 herë4522 herë25
Nexhat Osmani > Humbi Dashuria 200727/06/20074.10 MB1224 herë6793 herë19
Nexhat Osmani > Humbi Dashuria (Greqisht) 200727/06/20074.24 MB1073 herë3506 herë12
Nexhat Osmani > Herë kollan here Xhamadan 200727/06/20073.21 MB944 herë5939 herë30
Nexhat Osmani > Fukaraja 200727/06/20073.85 MB894 herë6955 herë40
Nexhat Osmani > Dashuri pa fjalë 200727/06/20073.15 MB1027 herë4387 herë15

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!