AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Muharem Ameti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Muharem Ameti > Te jubesc forte mi amor20/02/20136.03 MB497 herë103 herë0
Muharem Ameti > B1331/01/20133.30 MB455 herë54 herë0
Muharem Ameti > Valbona Halili ft Vagabondi - Sonte do ta tundim31/01/20133.39 MB369 herë113 herë0
Muharem Ameti > Tallava 201230/07/20125.33 MB600 herë116 herë0
Muharem Ameti > Në sytë e mi shihet malli15/03/20116.41 MB1261 herë539 herë0
Muharem Ameti > Dafi ft Jona - Ekstazy06/02/20119.28 MB878 herë596 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0605/07/201010.96 MB795 herë287 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0505/07/20104.97 MB525 herë196 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0405/07/20102.56 MB445 herë157 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0305/07/20103.39 MB392 herë188 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0205/07/20109.57 MB410 herë173 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0105/07/201010.81 MB488 herë189 herë0
Muharem Ameti > Ngoni shokë02/07/20106.97 MB892 herë425 herë3
Muharem Ameti > Më premtove07/05/20104.61 MB1011 herë583 herë0
Muharem Ameti > Ste pash Mariano biri babit05/06/20085.98 MB653 herë11640 herë74
Muharem Ameti > Oj nane e mjera nane07/12/20075.02 MB722 herë8562 herë38
Muharem Ameti > Top Show - Zemra ime - 12 min04/03/200716.03 MB681 herë6817 herë21
Muharem Ameti > Top Show - Tu ke me kai, cokollata - 8 min04/03/200710.97 MB872 herë7495 herë21
Muharem Ameti > Top Show - Ndahet zemra04/03/20074.68 MB664 herë6607 herë19
Muharem Ameti > Top Show - Mekatare, gaci me - 11 min04/03/20071.05 MB579 herë3960 herë5
Muharem Ameti > Top Show - Kjo unazë04/03/20075.12 MB849 herë10974 herë31
Muharem Ameti > Top Show - Italia - 10 min04/03/200713.17 MB1007 herë12501 herë40
Muharem Ameti > Top Show - Amen Bashaja,Amen Rovaja04/03/20074.93 MB698 herë3827 herë12
Muharem Ameti > Shko19/02/20073.14 MB670 herë4160 herë11
Muharem Ameti > Qaj moj Zemer19/02/20073.24 MB739 herë5102 herë10
Muharem Ameti > Per nje Nuse19/02/20072.79 MB581 herë3115 herë3
Muharem Ameti > Nuk Besoj19/02/20073.80 MB505 herë3733 herë6
Muharem Ameti > Luj Luj19/02/20072.57 MB633 herë3662 herë3
Muharem Ameti > Kur kendon bylbyli19/02/20072.22 MB601 herë3758 herë11
Muharem Ameti > Kthej Kthej19/02/20072.99 MB509 herë2999 herë3
Muharem Ameti > Hajde Shpirt19/02/20071.57 MB623 herë4437 herë2
Muharem Ameti > E Zeza nene19/02/20073.39 MB673 herë6589 herë13

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!