AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Aida Cara

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Aida Cara > Pike Loti 200716/02/20074.45 MB557 herë1077 herë3
Aida Cara > Nje Jete do Te Jetojsh 200716/02/20072.77 MB327 herë714 herë0
Aida Cara > Mos u mer me mua 200716/02/20072.80 MB250 herë626 herë0
Aida Cara > Mos Qaj Zemer 200716/02/20072.45 MB310 herë814 herë2
Aida Cara > Me Mungon Ti 200716/02/20072.13 MB256 herë653 herë1
Aida Cara > Lexo ne Zemer 200716/02/20072.37 MB197 herë603 herë0
Aida Cara > Lere Vesen per Mby Flet 200716/02/20073.23 MB207 herë568 herë0
Aida Cara > Kate Kate 200716/02/20072.86 MB264 herë870 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!