AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Kapsamun

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Kapsamun > Kapsamun - Vallja29/01/20073.20 MB603 herë3204 herë3
Kapsamun > Kapsamun - Vallezo29/01/20077.28 MB256 herë1416 herë3
Kapsamun > Kapsamun - Valle Shqiptare29/01/20074.20 MB357 herë2162 herë2
Kapsamun > Kapsamun - Valle Dyshe29/01/20074.21 MB224 herë1377 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Tchou-Cek29/01/20075.23 MB208 herë1150 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Transsylvania29/01/20075.66 MB180 herë790 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Suita Shqiptare29/01/20075.04 MB203 herë1067 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Sikur ta dija29/01/20074.92 MB194 herë969 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Prishtina29/01/20075.72 MB252 herë1418 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Millepede29/01/20074.82 MB157 herë704 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Mesnate29/01/20076.31 MB161 herë1001 herë2
Kapsamun > Kapsamun - Mehmetja29/01/20078.11 MB155 herë821 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Kur Zemra Dhemb29/01/20075.62 MB179 herë1057 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Intro29/01/20073.45 MB122 herë763 herë0
Kapsamun > Kapsamun - I May29/01/20075.70 MB112 herë655 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Gjakovarce29/01/20071.53 MB215 herë1080 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Flutura Iku29/01/20075.66 MB140 herë741 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Enderroj Per Ty29/01/20077.93 MB187 herë1205 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Elf Sassa29/01/20075.79 MB129 herë741 herë2
Kapsamun > Kapsamun - Eff29/01/20075.23 MB113 herë715 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Burbuqe29/01/20074.00 MB148 herë993 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Bariu29/01/20072.32 MB338 herë2562 herë3
Kapsamun > Kapsamun - Another Suite29/01/20076.46 MB143 herë1900 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!