AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > TNT

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
TNT > Moj shqiptare - House Music20/04/20104.45 MB644 herë311 herë0
TNT > Bjondinë21/02/20073.52 MB801 herë3942 herë1
TNT > Dyqind ditë e hiq ma pak21/02/20073.88 MB723 herë3183 herë2
TNT > Ska me shqipen tonë21/02/20073.70 MB416 herë2587 herë3
TNT > TNT - Xhevahire Moj29/01/20072.73 MB402 herë1599 herë2
TNT > TNT - Vetem nje here29/01/20074.19 MB420 herë1814 herë1
TNT > TNT - Une e ti nje jete29/01/20073.53 MB329 herë1460 herë1
TNT > TNT - TNT29/01/20073.97 MB337 herë1348 herë1
TNT > TNT - O, jo ska me shqipen tone29/01/20073.70 MB389 herë2419 herë2
TNT > TNT - Netet qe me shkojne29/01/20072.97 MB359 herë1490 herë0
TNT > TNT - Ne Radio29/01/20073.14 MB256 herë899 herë1
TNT > TNT - Ndoshta29/01/20072.71 MB357 herë1214 herë1
TNT > TNT - Meditim (Instrumentale)29/01/20073.98 MB279 herë1019 herë1
TNT > TNT - Cou Rexho (Instrumentale)29/01/20072.74 MB362 herë1661 herë0
TNT > TNT - Cimilim Cimilim29/01/20074.25 MB349 herë1087 herë0
TNT > TNT - Ata Sy29/01/20074.69 MB595 herë2830 herë3
TNT > TNT - Ku je28/01/20073.96 MB474 herë1679 herë0
TNT > TNT - E mallkoj ate dite28/01/20073.50 MB707 herë3416 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!