AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shkurte Fejza

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shkurte Fejza > Dy Kosova05/07/20139.39 MB391 herë175 herë0
Shkurte Fejza > Këngë për Halim Ametaj13/02/20136.53 MB382 herë79 herë0
Shkurte Fejza > Floku prej teje31/01/20135.78 MB469 herë128 herë0
Shkurte Fejza > Kodra e Diellit30/07/20123.23 MB565 herë188 herë0
Shkurte Fejza > Moj Shqipni30/07/20122.89 MB725 herë306 herë0
Shkurte Fejza > Kuvendi i Junikut30/07/20123.96 MB863 herë306 herë0
Shkurte Fejza > Sa shumë nana u gëzue30/07/20123.32 MB530 herë188 herë0
Shkurte Fejza > Nuse, mësuse30/07/20123.93 MB478 herë158 herë0
Shkurte Fejza > Paret, zemër nuk ti dua30/07/20123.15 MB439 herë142 herë0
Shkurte Fejza > Ah martesa30/07/20123.12 MB405 herë126 herë0
Shkurte Fejza > A je ti ajo30/07/20124.81 MB421 herë154 herë0
Shkurte Fejza > Besa besë30/07/20122.67 MB568 herë181 herë0
Shkurte Fejza > Ëndrra shekullore30/07/20123.49 MB441 herë136 herë0
Shkurte Fejza > Hidhet valle qame30/07/20123.37 MB427 herë123 herë0
Shkurte Fejza > Floku prej teje30/07/20123.94 MB309 herë94 herë0
Shkurte Fejza > Fustani i nuses30/07/20124.91 MB346 herë100 herë0
Shkurte Fejza > Kënga ime30/07/20123.37 MB409 herë101 herë0
Shkurte Fejza > Sheqerja25/06/20113.98 MB1007 herë608 herë0
Shkurte Fejza > Mora udhën ka Manastiri25/01/20113.04 MB1226 herë871 herë0
Shkurte Fejza > Oj Kosovë bukuroshe25/01/20112.59 MB977 herë616 herë0
Shkurte Fejza > Moj sheqere25/01/20113.93 MB808 herë444 herë0
Shkurte Fejza > Hajde qik sonte për dark25/01/20112.55 MB888 herë544 herë0
Shkurte Fejza > Hileqarja25/01/20112.47 MB688 herë332 herë0
Shkurte Fejza > Këngë për Aziz Kelmendin25/01/20114.38 MB894 herë452 herë0
Shkurte Fejza > Gurbetin mos lakmoni25/01/20112.91 MB1240 herë695 herë0
Shkurte Fejza > A thua më pret nëna13/09/20103.66 MB3165 herë2193 herë4
Shkurte Fejza > Mora udhë kah Manastiri04/08/20103.09 MB1148 herë794 herë1
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Nëna dhe bija14/07/20103.19 MB1130 herë974 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Fjala jote nënë14/07/20103.19 MB919 herë546 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Për gëzim në valle14/07/20102.68 MB755 herë372 herë0
Shkurte Fejza > Hajde jasaman14/07/20103.41 MB751 herë288 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Zemrën ma more14/07/20102.71 MB749 herë302 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Qat mindil14/07/20102.81 MB680 herë288 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Sa të dua14/07/20102.52 MB654 herë252 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Vllau jonë i ëmbël14/07/20102.57 MB722 herë313 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Kur ti pash sytë me lara14/07/20101.11 MB675 herë285 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Po këndon bilbili i pipave14/07/20102.11 MB645 herë230 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - T`ri e t`reja goj bilbil14/07/20103.11 MB629 herë231 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - O luni, luni me sevda14/07/20102.35 MB679 herë263 herë0
Shkurte Fejza > Gresa Behluli - Një flamur në maje të shpisë14/07/20102.85 MB768 herë397 herë0
Shkurte Fejza > Zemer atdhetare07/07/20081.71 MB1097 herë5184 herë10
Shkurte Fejza > Prej ni shpati07/07/20081.41 MB1064 herë3331 herë3
Shkurte Fejza > Nusja e djalit07/07/20081.99 MB974 herë3668 herë1
Shkurte Fejza > Moj Kosove Ilirike07/07/20081.70 MB949 herë2468 herë4
Shkurte Fejza > Malli07/07/20082.00 MB886 herë2917 herë7
Shkurte Fejza > Lumi lumi nana07/07/20081.91 MB883 herë2291 herë1
Shkurte Fejza > Lulet e shamise07/07/20081.69 MB837 herë1574 herë0
Shkurte Fejza > Kujt i lutem07/07/20081.99 MB784 herë1544 herë1
Shkurte Fejza > Hajde zemer07/07/20081.79 MB807 herë1891 herë1
Shkurte Fejza > Pavaresia28/03/20084.58 MB924 herë5524 herë27
Shkurte Fejza > Shyhrete Behluli - Ty skam zemer jo me te dhane23/12/20076.53 MB1024 herë13511 herë37
Shkurte Fejza > Shyhrete Behluli - Pyete zemren tende23/12/20075.60 MB971 herë7901 herë13
Shkurte Fejza > Shyhrete Behluli - Po te pres, po te pres23/12/20076.28 MB915 herë7034 herë13
Shkurte Fejza > Shyhrete Behluli - Nja e kam dashte23/12/20076.67 MB816 herë6208 herë17
Shkurte Fejza > Shyhrete Behluli - Kur ty te takoj23/12/20076.11 MB726 herë4727 herë14
Shkurte Fejza > Shyhrete Behluli - Ku jemi sot23/12/20079.97 MB675 herë4067 herë6
Shkurte Fejza > Shyhrete Behluli - Here si mjalt her di pelin23/12/20076.13 MB882 herë5021 herë4
Shkurte Fejza > Shyhrete Behluli - Hajde hajde o dasmore23/12/20077.35 MB831 herë4769 herë5
Shkurte Fejza > Shyhrete Behluli - Ah dashni, ah dashni23/12/20076.36 MB845 herë6316 herë20
Shkurte Fejza > Sa te dua une ty 200706/08/20072.59 MB745 herë3762 herë5
Shkurte Fejza > Sa shyqyr 200706/08/20073.69 MB711 herë2315 herë2
Shkurte Fejza > Pritem nane 200706/08/20073.60 MB1089 herë9464 herë57
Shkurte Fejza > Morra rrugen 200706/08/20073.36 MB929 herë3598 herë2
Shkurte Fejza > Mori lule qe lulzon 200706/08/20073.47 MB678 herë2029 herë1
Shkurte Fejza > Mire se erdhe 200706/08/20073.05 MB741 herë2643 herë3
Shkurte Fejza > Lulet e gurbetit 200706/08/20073.41 MB1331 herë7083 herë21
Shkurte Fejza > Dy t`mira jane dal n`bahqe 200706/08/20072.99 MB849 herë1902 herë0
Shkurte Fejza > Besim Ndreca 200706/08/20074.26 MB783 herë1822 herë8
Shkurte Fejza > Xhamadanin qëndris nëna15/06/20072.98 MB876 herë4703 herë2
Shkurte Fejza > Shyrete Behluli - Në ditën e betimit28/01/20075.12 MB863 herë1666 herë1
Shkurte Fejza > Shyrete Behluli - Moj Evropë28/01/20074.01 MB1051 herë1699 herë2
Shkurte Fejza > Në Tanushe28/01/20073.33 MB1085 herë2529 herë2
Shkurte Fejza > Sllupçani28/01/20075.30 MB934 herë1566 herë2
Shkurte Fejza > Sytë e tu20/07/20063.26 MB722 herë2449 herë0
Shkurte Fejza > Me ty20/07/20062.58 MB704 herë2314 herë0
Shkurte Fejza > Mos qaj për mua20/07/20062.62 MB809 herë3135 herë2
Shkurte Fejza > I harrova lotët20/07/20063.22 MB737 herë6284 herë2
Shkurte Fejza > Hajde Nuse 200620/07/20063.45 MB823 herë5567 herë0
Shkurte Fejza > Popullore20/07/20063.15 MB953 herë2850 herë2
Shkurte Fejza > Më fal o Zot20/07/20063.34 MB866 herë9597 herë7
Shkurte Fejza > As Prishtinë as Tiranë20/07/20062.83 MB797 herë4995 herë1
Shkurte Fejza > Feston Kosova20/07/20063.53 MB892 herë4792 herë18
Shkurte Fejza > Te dua Kosovë14/07/20063.11 MB1201 herë1165 herë7
Shkurte Fejza > Prishtinës14/07/20063.05 MB964 herë748 herë2
Shkurte Fejza > Mora Fjalë14/07/20064.62 MB1487 herë3258 herë3
Shkurte Fejza > Këngë gurbeti14/07/20064.97 MB1085 herë3799 herë7
Shkurte Fejza > Falma Lotin14/07/20063.59 MB1112 herë1029 herë0
Shkurte Fejza > S`është e mundur (Me Remzije, Afrim, Bekim)14/07/20061.46 MB710 herë1526 herë0
Shkurte Fejza > Pasha ty, pasha veten (Me Remzije, Afrim, Bekim)14/07/20062.74 MB830 herë1652 herë1
Shkurte Fejza > O moj sy me lara (Me Remzije, Afrim, Bekim)14/07/20061.71 MB723 herë1401 herë0
Shkurte Fejza > Mos ma prish qefin (Me Remzije, Afrim, Bekim)14/07/20063.21 MB703 herë1439 herë0
Shkurte Fejza > Luj, luj o llokum (Me Remzije, Afrim, Bekim)14/07/20062.30 MB923 herë2123 herë2
Shkurte Fejza > Kush u que (Me Remzije, Afrim, Bekim)14/07/20062.46 MB711 herë1350 herë0
Shkurte Fejza > Kur te vish qiko sonte (Me Remzije, Afrim, Bekim)14/07/20062.31 MB723 herë1419 herë1
Shkurte Fejza > Kur te pash vajze (Me Remzije, Afrim, Bekim)14/07/20061.97 MB771 herë1630 herë0
Shkurte Fejza > Popturi me Ganimeten dhe Violeten 204/07/20068.17 MB810 herë1805 herë3
Shkurte Fejza > Kur percolla ylberin me Violeten dhe Ganimeten04/07/20067.91 MB772 herë2116 herë1
Shkurte Fejza > Popturi me Ganimeten dhe Violeten04/07/20066.54 MB840 herë2027 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!