AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bujar Qamili

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bujar Qamili > Kolazh01/02/20137.65 MB354 herë147 herë0
Bujar Qamili > Dadush31/01/20135.60 MB349 herë139 herë0
Bujar Qamili > Bukurise shqiptare02/01/20083.77 MB848 herë5733 herë17
Bujar Qamili > Zemer mbas gjerdanit ke emer 200706/08/2007473.80 KB584 herë2894 herë7
Bujar Qamili > Syni synin dashuronte 200706/08/20072.79 MB504 herë1930 herë2
Bujar Qamili > Potpuri kengesh Shkodrane 2 200706/08/20074.60 MB603 herë2268 herë2
Bujar Qamili > Potpuri kengesh Shkodrane 1 200706/08/20075.06 MB577 herë2270 herë2
Bujar Qamili > Njeni qan tjetri gezohet 200706/08/20073.41 MB452 herë2116 herë3
Bujar Qamili > Je e vogel rrumbullak 200706/08/20074.79 MB403 herë1607 herë1
Bujar Qamili > Hej Goce cfar po ban 200706/08/20073.62 MB426 herë1676 herë0
Bujar Qamili > Dallandyshes 200706/08/20075.01 MB405 herë1157 herë2
Bujar Qamili > Mos u largo21/02/20075.46 MB622 herë3596 herë2
Bujar Qamili > Nuk jam më sikur atëherë21/02/20073.18 MB655 herë2665 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!