AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Eli Fara

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Eli Fara > Qeraxhi i Grebenese01/02/20138.03 MB238 herë97 herë0
Eli Fara > Olta Boka - Një serenatë për ty31/01/20135.40 MB189 herë99 herë0
Eli Fara > Grupi Mangavatu - Romale26/09/20125.31 MB434 herë340 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Ti S`di28/01/20073.91 MB776 herë4015 herë3
Eli Fara > Eli Fara - Sonate28/01/20073.85 MB960 herë5645 herë11
Eli Fara > Eli Fara - Rra Debore28/01/20072.26 MB462 herë1538 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Osman Taka28/01/20072.84 MB503 herë1623 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Me e mira je28/01/20073.66 MB489 herë1557 herë2
Eli Fara > Eli Fara - Kur me shkon sokakut28/01/20073.30 MB634 herë1980 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Kaperrolle28/01/20072.35 MB513 herë1680 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Eja ne preher28/01/20073.30 MB473 herë1488 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Dardha Rumbullake28/01/20071.09 MB475 herë1689 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Cupe e vogel28/01/2007832.00 KB556 herë2943 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!