AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Duda

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Duda > Buka e gurbetit20/07/20136.40 MB1081 herë275 herë0
Duda > Noizy - Skuadra jonë05/07/20135.07 MB209 herë53 herë0
Duda > Ngoje Duden21/04/20133.14 MB136 herë39 herë0
Duda > ZeeroMan Rascom OverLord NiiL-B - E bojna real03/02/20139.08 MB85 herë33 herë0
Duda > The Mike - Pajtimi gjaqeve30/01/20134.53 MB79 herë26 herë0
Duda > B-Genius - Pse pushova30/07/20123.13 MB109 herë49 herë0
Duda > B-K - Dielli pa rreze03/08/20114.56 MB629 herë444 herë0
Duda > Nde-Rim dhe MonnY - Bojna show01/07/20116.71 MB152 herë104 herë0
Duda > Noizy - Krejt u pa02/05/20113.34 MB237 herë191 herë1
Duda > B-Genius - Rrugës tem02/05/20114.93 MB125 herë87 herë0
Duda > ZeerOman and BiGGi ft DashI - Po folim pa dorza02/05/20113.10 MB88 herë48 herë0
Duda > B-Genius - Sa shtir11/04/20113.94 MB229 herë172 herë1
Duda > Noizy dhe B-Genius - Nëna Loke01/03/20116.79 MB367 herë310 herë0
Duda > Noizy - Krejt u pa10/02/20113.34 MB326 herë218 herë0
Duda > B-Genius - Rrugës tem06/02/20114.93 MB198 herë178 herë0
Duda > ZeerOman and BiGGi ft D.a.sh.I - Po folim pa dorza06/02/20113.10 MB120 herë83 herë0
Duda > Monny and. ZeeroMan - Loja24/01/20113.69 MB140 herë109 herë0
Duda > GG ArmY - Ku jeni09/05/20083.74 MB261 herë4142 herë64
Duda > Pse po rrin me ta18/06/20073.07 MB190 herë498 herë3
Duda > Zeero Man - Skara19/02/20073.31 MB108 herë1576 herë14
Duda > Jeta jone19/02/20075.45 MB134 herë2263 herë19
Duda > Ti Zi - Jabuq19/02/20073.67 MB101 herë1454 herë4
Duda > M`fal19/02/20073.37 MB141 herë2082 herë13
Duda > Gangester19/02/20073.87 MB146 herë2647 herë16
Duda > Monny - Vrases19/02/20073.67 MB104 herë1772 herë9
Duda > Monny - Kurvat19/02/20073.36 MB171 herë1960 herë9
Duda > Manny - Endrra19/02/20072.65 MB86 herë1385 herë2
Duda > Izi ft Duda 2007 - Per Inati27/01/20073.04 MB116 herë1947 herë13
Duda > Wanted27/01/20075.95 MB113 herë898 herë5
Duda > Vraje27/01/20076.34 MB102 herë986 herë6
Duda > Skit27/01/20072.32 MB82 herë500 herë2
Duda > Nje e Kalume27/01/20076.24 MB187 herë2506 herë32
Duda > Nano27/01/20075.79 MB313 herë4435 herë11
Duda > Mallkimi27/01/20075.26 MB130 herë969 herë3
Duda > Ju Dyja, Ne Dy27/01/20075.20 MB109 herë1343 herë9
Duda > Jeta Jema27/01/20076.33 MB155 herë1497 herë6
Duda > Djali Jem27/01/20076.37 MB186 herë1507 herë5
Duda > Aty ku jan OG27/01/20073.09 MB129 herë2267 herë11
Duda > A po cimi27/01/20072.49 MB180 herë2379 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!